Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Xabi78 #15049 üzenetére

    Heló!

    Ha a Pr401-ről van szó, akkor annyit kell tudni róla, hogy:
    - enyhe V görbéje van, tehát picit kiemeli a mélyeket és a magasakat is. A magasakat egy hajszállal jobban.
    - részletes, közel jár az Xcape-hez, de nem éri el
    - sokkal testesebb hangja van az Xcape-nél
    - lapos a kábele, ami nagyon tetszik nekem, de állítólag könnyen gubancolódik, amit én nem tapasztaltam - nem vadállat módon kell begyűrni a zsebedbe.
    - maga a füles háza is elég kicsi és lapos, egyáltalán nem áll ki egyáltalán, de nem lehet túl mélyen a fülbe nyomni, így ajánlott hozzá többféle gumival kísérletezni, bár így sem rossz a szigetelése, és így is jól szól - nem túl érzékeny a hangja a behelyezésre.
    - leginkább az élvezetes és az elemző kategória között van, ezért szerintem népszerű füles lesz belőle, ha felfedezik többen.
    - Egyáltalán nem dübörög, tehát, aki a sok basszust szereti (Xears TD/XT, Sennheiser-ek, beyerdynamic, stb.), az keressen mást. Persze, jópár számban elég komolyan meg tud szólalni, szóval nem hiányzik belőle egyáltalán a mély.
    - a járatás elött van egy kis közép-magas kiemelése, ami el fog tűnni ~50 óra után, így csak a már említett enyhe magas kiemelés marad meg.

    Hirtelen ennyi, ha van kérdés, nyugodtan tedd fel! :K

    Üdv: Bici

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák