Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz zack #11423 üzenetére

    A kínai hamisítványok a kezdeti vicces verzióból (amikor még csatlakozó, logó, meg hasonlók árulkodtak) külsőre 100%-osak lettek, lehetetlen megmondani. Maximum műszeres vizsgálattal, meg anyagmintával. Régen persze más volt, de ma egy nagy mennyiségben terjesztett másolatról nem fogod megmondani, hogy hamisítvány. Ez 100%. A Sennheiser többször elmondta világosan, hogy nem szállítanak Kínából, nézd meg az ebayt. Minden második eladó Hong Kongból árul. A hangszóró pedig filléres tétel, ami bennük van, mind OEM. (A Sennheisert sem feltétlen a Sennheiser gyártja egyébként). Mivel ezeket már jó ideje ott gyártják és fejlesztik, simán lehet jóval olcsóbban jóval jobb minőségük, mint a Sennheiser modelljeinek, amik a szegmentálás miatt direkt alacsonyabb tudásúak/butítottak (hogy a jobbakat drágábban tudják eladni). Lásd a kínai fülesek. Töredék áron sokkal többet nyújtanak. Szóval nem ennyire egyértelmű a helyzet :)

    Én a fentiekben teljesen biztos vagyok. Nyilván nem tudom bizonyítani, de rendkívül meglepődnék, ha nem ez zajlana.

    szerk: a 350 dodós füles anyagköltsége még az 50 dodónak is csak a töredéke. Ami költség lehet a marketingen meg a logisztikán kívül az a fejlesztés, de gondolom ezt sem a monster beats végzi, hanem kiadják külső cégnek, ergo megint bármi megtörténhet. Egy alumínium ház filléres tétel ekkora mennyiségben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák