Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #11424 üzenetére

    Akkor csak azt tudom mondani, sok sikert a kínai utángyártott vackokhoz! ;)
    Én maradok az eredetinél, és mivel nem pár hónapra vesz műszaki cikket az ember fia, így inkább rááldozom azt a pár ezer forint plusz költséget. :P Ha tavasszal-nyáron megveszem az Audio-Technica ATH-CK10-et az azért lesz mert high end minőséget akarok, és ha nem lesz rá keret, akkor inkább nem veszem meg, mint hogy lim-lom hamísítványokat vegyek.
    Mint írtam, én összehasonlítottam a tökéletes kínait az eredetivel és nagy volt a különbség.
    Ettől te még azt gondolsz amit akarsz, de inkább bízom abban amit én tapasztaltam, mint hogy egy nem bizonyított, légből kapott elméletben bízzak... :F
    Mindenki azt vesz amit akar, de én senkinek sem ajánlom a gagyit. Persze aki 3 havonta cserélgetni akarja mert eltörik, elszakad, vagy egyszerűen bot füle van, annak tök mindegy melyiket veszi. Aki viszont igényesebb úgyis az eredetit fogja venni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • Shufny

    őstag

    válasz Dave™ #11424 üzenetére

    Jahogy 50 -ből nem lehet kihozni Turbine -t. Ezt mondjad Thomas -nak :))

    Én azon se lepődnék meg, ha a CX -eket a Sennheiser is ebayről venné:D
    A "hallottam hamisítványt" nem túl mérvadó, mivel nem egy féle van. Az összehasonlító képeken meg jókat nevetek néha. Szóval dobozon olyan dolgokat karikázgatnak be, amik simán előfordulnak gyártásnál. Aztán a fülesen a különbségek... elég megnézni, hogy mióta ezek terjengenek, azóta minden fülesről van thread head-fi -n, hogy "FAKE XY?!". A gyártók meg nem győzik magyarázni, hogy x revízió óta kicsit más mintájú a rács. :U Szóval ilyennekre én nem építenék.

    Apropó, múltkor néztem, hogy ljokerl akart szerezni CX500 -at, csak hamisítványt kapott. Gondolom azóta nem próbálkozott vele. Nem tudom meddig lesz még a jelenlegi CX széria, így most már szerintem nem is túl érdekes, hogy hogyan szólnak.

    Mellesleg Monster Cable, nem Monster Beats. Az csak pár fejhallgatójuknak a neve.

    zack: Miért is jobb a vietnámi "vacak"?:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák