Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz Vangelis #155 üzenetére

    Üdv a klubban :)

    Gratulálok a szépséghez, lelj benne sok örömöt, élvezz minden percet, amit benne tölthetsz és ne törődj az irigy szomszédokkal, ismerősökkel és egyéb jóakarókkal :DDD

    RAM #165: Szóval BMW feeling... Nem tudnám szavakba önteni, hogy milyen érzés, amikor beülsz, elterpeszkedsz a vezető helyén, és érzed, hogy az autót rád szabták - minden a vezető felé fordítva, minden elérhető helyen... Beröffented a motort és ha kell méltóságteljesen gurulsz egyik helyről a másikra, ha kell az autó partner egy kis mókázásra is.
    Rengeteg autó nyújthat ilyen érzést, de egy biztos - én nem választanék másikat, mert miután megszereztem, beleültem álmaim autójába, tisztán és világosan érzem, hogy nem kell más... Legfeljebb egy másik bömös :DDD

    Mindenkinek más lehet ez az érzés - nálam úgy jelentkezik, hogy beülök és bárgyú vigyor terpeszkedik el a fejemen és egyszerűen csak jól érzem magam... :)

    Az enyém egy 1,8-as példány, nem különösebben sportkocsi, de hihetetlen érzés vezetni - egyszerűen elmondhatatlan... Ahogy írtam - beülök, elindítom és onnantól vigyorgás van :)

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák