Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz simi811118 #56088 üzenetére

    na ez olyan elsőhászes lett :D és teljesen igaz is

    nekem is sokan azzal kezdték amikor beültek, hogy na hol a mély?! hát mondom figyelj figyelj itt figyeld most a számban hogy hogy lekottázódik a mély.... hallod? na hallod? dö-dö-dö-dööööö

    hát nem ő nem hallja, mintha nem is lenne mély

    na ez az ember fogta magát pl. elment egy hifistához aki tett egy rendszert az autójába, mondta nekem hogy üljek be.... be is ültem és elindította.... és akkor nekem jó pofát kellett vágjak az ő mélyhangsúlyos így úgy beépített és 20-30ezres (új árról beszélünk) flacot is tudó fejegységéből kijövő hangú "rendszerhez"

    .... azért "emelem ki" a mondandómban a 20k-s falcot is tudó fejet, mivel a 92sd-mel az is volt a pici "meglepődése" az arcán, hogy ez miért nem játszik flacot és ha már nem is játszik, akkor biztos nem tudsz ép hangot kiadni magából....

    sajnos az ilyenekkel nem tudok ill. nem hogy nem tudok, nem is akarok mit kezdeni

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák