Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsa7

    őstag

    válasz kigoi #43394 üzenetére

    Így van, nálam tökéletes mindene, beleértve a CD-t is.

    Más: A kimeneteknél a crossoverben lehet állítani LEVEL-t. Az csak az adott csatorna jelszintjének finomhangolására van, vagy más a funkciója? Igazából most arra használom, hogy Balance helyett ezzel állítom egymáshoz képest a két ajtót. Frontra van kötve az egyik oldal, Rear-re a másik, így külön tudom állítani a két ajtót egymáshoz képest. Így finomabban lehet egymáshoz hangerőt állítani, mint Balance-al.

    A másik, a véletlenekből mik tudnak kisülni... Forgatgattam a magasaimat hétvégén, hogy ne legyen idegesítő a hangja és legyen színpad. Hát nem nagyon jött össze. Vagy a színpad volt jó, de éles volt a hangja, vagy a hangja lett nekem tetsző, és kb. megszűnt a színpad. Tépőzárral fixáltam őket, hogy könnyen lehessen forgatni. Na a jobb oldali tépőzár ragasztó elengedett az éjjeli hidegben, így a jobb magasom befordult szembe a bal ajtóval, a bal magasom pedig felém áll. Meglepő, de jobb lett a színpad és nem idegesít a hangja :DDD Persze van még mit csiszolni, de magamtól tuti nem forgattam volna így.

Új hozzászólás Aktív témák