Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz Tristis #1972 üzenetére

    Hát igen, az ár is fontos tényező, szó se róla. De 2 évig tutira nem lesz elég, már csak a memória miatt sem, ezt (sajnos) én merem garantálni neked. 1 évig volt ilyen kártyám, úgyhogy nem a netes grafikonok alapján beszélek, hanem saját tapasztalatból. Pont azért váltottam én is, mert kevés volt a vram. Illetve most még határeset, de a jövőre nézve tutira nem lesz elég. Egyébként a kártya teljesítménye még mindig elég jó; én amondó vagyok, ha valaki komolyabban játszadozni akar, akkor Ati fronton a 3850/4670 a minimum, ezekkel szinte minden elfut 1280x1024-ben, igaz, nem 8xMSAA-val. :)
    Viszont a 256 mega....hát ne legyen igazam, de szerintem azon elvérzik a kari néhány hónap múlva. :(

    ui: hehh, ugyanolyan procim volt, mint neked. :) Szóval asszem elmondhatom, hogy képben vagyok a várható teljesítményt illetően, amennyiben mégis ebbe a kariba ruházol. :) Amit én - mégegyszer hangsúlyozom - nem tartok rossz kártyának, de valahogy megnyugtatóbb lenne egy 512-es feliratot látni a végén. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák