Hirdetés

Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz VD #38865 üzenetére

    Ez azért leginkább a fövárosra és pár nagyobb városra jellemzö.A haverommal találtunk már meg lopott telot.Még symbianos idömben probaképp feltettem egy appot a P990-esemre,meg a haverom uj S60-as telojára,kiprobálni vajon a symbianbol melyik a jobb(bár én mindig is tudtam,hogy az UIQ... :D ,de ö hitetlen volt...)És ez volt a szerencséje.Pár nap mulva ellopták.Indult volna letiltani a kártyát/telot,de mondtam neki,hogy tegyünk egy probát.SMS elküld,válasz meg is érkezik,GPS pozicio,meg az elmult idöszak hiváslistája.Igaz a rend derék örei a se...ket sem emelték fel a székröl,amikor bementünk,hogy megvan az ellopot telefon tartozkodási helye...Ettöl függetlenül meglett a telefon.A tolvaj annyira sötét volt,hogy nemcsak bennehagyta a SIM-et a teloban,még netezet is rajta... :) Sikerült rábeszélni,hogy visszaszolgáltassa a telefont.Bementünk,hogy vagy elökerül a Nokia,vagy Molotov...Ujabb bizonyiték a sötétségükre:nem tudták,hogy PET-palackkal nem lehet Molotov-koktélt csinálni,és a benzinben nincsennek buborékok... :DD
    Pár sör lecsuszott az ijjedtségre,de megérte...Csak a havernak lett még nagyobb az arca,mert ezt én az UIQ-s telommal nem tudtam volna megcsinálni(nem volt benne GPS modul)mig neki sikerült.
    Szoval "edelennvidéken" még jo szolgálatot tehet egy ilyen app,én rá is biztam a telefonomat a háromfejü kutyára...

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Aktív témák