Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ffodi #23022 üzenetére

    Mikor a leírást csináltam akkor a legfrissebb verzió atiwinflash -ből a Winflash 2.0.1.13 volt! azzal nem ment a HD7xxx kártyák FLASH -je, csak az Asus GPU Tweak mappájában lévővel, tehát kicsit bonyolult volt a művelet! ezért írtam hozzá a kis szkript -et meg benne a megfelelő atiwinflash

    de most nézem már elérhető a 2.3.0 verzió ami minden bizonnyal már működik CMD -ből win alól hibátlanul! Meg DOS -os ból is van frissebb verzió!

    egyébként a FRISSÍTŐ szkriptem(amit linkeltem win -es frissítőt) is hasonló elven működik csak egyszerűbb automatikusan admin jogot ad a atiwinflash -nek és még mielőtt elkezdené felírni az új biost magától lementi az eredeti biost a kártyáról(szükség esetén szintén 1kattintással vissza is teszi a gyári bios-t a kártyára) mind ezt egyetlen kattintással! :K

    ***********************************************************************************
    glspeter1 : akkor sajnos az van amit EMLÍTETTEM a sima DC2 re NEM JÓ! csak a DC2T(Top -ra), amúgy próbáltad mind az 5 verziót? egyikkel sem jó?

    Akkor állítsd vissza a RESTORE.CMD -vel a gyárit :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák