Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz gbors #22214 üzenetére

    Egy enyhén tuningolt HD7950 (én nonBOOST BIOS-szal használom GPU 1000Mhz@1.086V és VRAM 1375Mhz@1.50V ahol ezek a "gyári" feszek) ereje egy jó 4 magos procival megtámogatva tapasztalataim szerint maximális grafikával is mindenre elegendő. Ez alatt azt értem, hogy a játék normálisan játszható és nem akadozik, igaz egyes játékok esetében AA és/vagy Vsync nélkül - ami egyébként engem kicsit sem zavar.
    Egyébként azt pontosan hogy értetted, hogy aki mindent a maximumra akar tolni, annak mélyebben a zsebébe kell nyúlni? Mert én úgy látom, hogy akit egy HD7950/7970 vagy CF nem elégít ki (felbontástól függetlenül) annak nincs olyan alternatíva amire megérné váltani, és ami annyival jobb lenne.
    Igaz, jönnek az újabb kártyák jó drágán, azokat is el kell adni valaki(k)nek, amire őket még csak rá sem fog kelleni beszélni. ;] Ilyen értelemben tökéletesen áll a fenti kijelentésed, azzal együtt, hogy a teljesítmény ott is kérdéses (egyelőre).

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák