Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz zsole84 #17784 üzenetére

    Én a Crysis-el megjelenése után fél évvel (akkor vettem gépet) simán tudtam játszani DX9 1680*1050-ben maxon AA nélkül egy abszolút középkategóriás vason. (C2D E4500 OC - radeon 3870 - 2GB ram)
    Szerintem ez teljesen rendben van. Sőt, barátnőm notebook-ján (T7100-as proci, 8600GS VGA) is lehetett élvezhetően játszani vele low grafikával. Szóval ez nem nyert. A Metro is majdnem maxon futott a gépemen, 5850-el, DX11, Very High, az AA-t kellett AAA-ra cserélni, AF4 és ADOF OFF. Minden mást rákapcsolva tökéletesen futott 1680*1050-ben. Egy két jelenet volt csak, ahol 12-15 FPS-re esett a sebesség, de ott olyan áll-le-ejtős jelenetek voltak, hogy abszolút megértem a fejlesztőket, hogy a VH beállításból miért nem "optimalizálták" ki...
    A GTA4-et szokás még emiatt fikázni, de ha szoftverfejlesztői szemmel nézel rá, akkor az is teljesen rendben van, mert van tartalom a komoly igény mögött, butítva meg kb. akármilyen gépen elfut.... Még a heaven is amúgy szépen fut 5850-en, ha a tesszelációt extrém-ről normál-ra rakod....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák