Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Dj Dekko! #16621 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek :R Kis hazánkban a fizetésekhez viszonyítva elég drágán kapjuk meg a játékokat,hardvereket stb,és én szerintem ez lenne a minimum elvárás,hogy mennyen is az ahogyan kéne.Sajnos én sem vagyok tehetős mivel hitelről hitelre veszem a gépemet is ,mivel mint sok mások minimál bérért dolgoznak vagy ami szégyen alatta(munkáltató részéről).Ha már 2évet fogom fizetni amit 1év múlva úgyis eladok,vagy cseréllek rá fizetéssel,hogy ne bukjak nagyot ez lenne a minimum.A Crysisre azt mondják,hogy hú hát ha tényleg ilyen lenne minden játék akkor minden így szaggatna tévedés.A 8800GTX és társai is ki szolgálták 30-40fps el a játtékot és nézzük meg mennyivel gyorsabbak már a mostani kártyák 3-4x minimum.A játékkal irreállisan sem értünk el annyi fps mert még egy HD5970 el is meg gyűlik a baja.Sajnos a játék sok mindent a kártyára terhel és több szállat foglal le a kártyán míg a proci közben a fagyit nyalogatja mivel alig dolgoztatja meg a két magot.Kíváncsi leszek a Crysis 2 re mit sikerül le tenni az asztalra mert ha nem is vallották be a Crytech skacok,hogy a motor optimalizálatlan de lehet javítják azokat a hibákat,és kapunk egy szép és gördülékeny játékmenetet.Persze vannak ellenvetéseim is mivel a mocskos Nvidia megint úgy akar előnyt magának,hogy a saját GTX580 kártyájára tervezzék a játékot mivel az ő masinájuk sokkal odavágósabb DX11 ben mint a HDxxx széria.Emiatt plusz két hónapot késik és lehet ugyanennyit fogunk várni egy játszható Ati driverre miután megjelent.Remélem nem lesz igazam.A zöldekkel nincs bajom mivel énnekem is volt ugyanennyi Nvidiás kártyám mint Ati,de a Marketing fogásuk már rohadtul idegesítő.Nem elég hogy konzol vagy pc,hanem szokáshoz híven még pc belűl is a konkurenciára kell hagyatkoznunk.Nem lehet az hogy a másik félnek is úgy fusson ahogy elvárja tőle az ember ha már megdolgozott érte.Nem nekünk az elvárásunk nagy mert mi azt várjuk el ami megillet minket amiért tulajdonképpen fizettünk,hanem itt a hanyagság és az anyagi haszonlesés van a háttérben.Szinte úgy érzem magam mint a Chinai piacon szép csili vili meg minden,de ha bedugod a konektórba utána szaladás.Náluk a mennyiség számít,és nem a minőség sajnos ez van.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák