Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Dekko!

    őstag

    válasz HSM #16610 üzenetére

    Pontosan, a GTA 4-nek látod már itt látszik a bugos jelenléte, hogy egy 4850 - 512M kártyával ahogy te mondod médiumon jól eljátszottál vele....
    Én nem azt mondtam hogy nem bírja a gépem, tévedsz... én full hd ban játszok vele erős very highon és néha azért befigyel a 22-20Fps...
    (másrészt, én minden csuszkát feltudok maximumra állítani mert fel van oldva, de azt nincs az a gép ami bírja!, bár lehet egy i7 jóval többre képes ott már, ezt ők tudják)
    Egyetlen egy bajom van a gta 4 el, nagyobb a játék gépigénye mint az adott élmény hozzá.
    Elég sokáig elvittem, de valahogy ráuntam...
    Másrészt a GTA 4 egy iszonyat bugos játék, a CrySis mellé sorolnám, hiszen... 8800 GTX óta hány kártyát adtak ki a gyártók?!
    :D és még mindig csinálok 18 fps a kártyámmal ahogy anno a 8800 GTX el...erre varjanak már gombot...
    Nem az számít hogy pfffu benchmarkban milyen jól szerepel, haveromnál A GTX 480 nem elég a full hdhoz hogy normálisan élvezze mindenhol a játékot...
    Ilyenkor merül fel hogy ..ez a game egy kalap szar, úgy lett kitalálva csak húzza ki a deák Istvánokat a zsebedből! :D még még még a költs a gépre

Új hozzászólás Aktív témák