Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whaazzup

    senior tag

    válasz Thrawn #10842 üzenetére

    Szia.Nem igazán akarok veled harcba szállni nem ezért írtam,én már megtanultam nem igazán nagydolog a tuning,ez valami olyasmi mint az autóverseny ki tudja jobban tuningolni a verdáját.De a helyzet az hogy azt nem tudják hogy ezek az autók csak igen kevés ideig működnek megbízhatóan,aztán hengerfej,szelep,hajtókar stb hibák jönnek ki rajta.Ez csak példa volt,büntetlenül a számtekben sem lehet döngetni a határokat előbb utóbb elszáll valami.Az meg hogy a Blackes procikban szabadon hagyták a szorzót az egy dolog,de több barátom van akinek PC-boltja van (MÉG)és sorba viszik vissza a Blackes procikat.Nincs velük bajom de nekem is volt vissza is vittem melegedés miatt.Nem fikáztam le ezt a procit csak leírtam azt amit tapasztaltam ennyi.Ha úgy érzed hogy megbántottalak evvel most rögtön elnézésedet kérem,nem volt szándékomban.De ha volt egy szar verdád arra nem fogod azt mondani hű de jó.ÜDV.

    És ezért jó a fórum hogy mindenki elmondja és megvédi amiben hisz,és amiben menő. :R

    [ Szerkesztve ]

    Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

Új hozzászólás Aktív témák