Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    DarthSun! 400-ra visszavettem a proccot, ugyanúgy hiányolja pont ugyanazokat a file-okat, következő tipp? ;)
    Dartsun-al arról beszéltem, hogy nem tudom feltelepíteni a PCI-os SB128-as kártyámat, a K6-III+ban ME alá...
    A gond, hogy elindítom a telepítőt, kicsomagolja magát, szépen adja is be hogy úja hardver blablabla.. majd jön, hogy adjam meg az xy file élérést, rákeresek a file-ra megtalálja a Windows/system könyvtárban... megadom neki, majd mondja hogy mely következő file kéne neki, azt meg megtalálom a windows/system32/drivers könyvtárban... aztán harmadjára ismét egy file-t keres, de nincs a gépen... szal fie kihagyása, végülis innen onnan megtudom neki adni a fileok elérését, de assezm 3 vagy 4 file-t nem tudok meagdni neki s így hangom sincs.. de eddig nem volt ilyen kicsomagolta magát a driver és minden jó volt... ugyanezt a drivert használtam, s egyből felment, most meg szívat..
    azt mondta Dartsun, biztos azért mert húzva van a procci, igaz hogy betonstabil, minden lefut rajta, de hátha mégis azért nem csomagol ki bizonyos fileokat.. most a proccot a kedvéért visza raktam 400-ra de nem lett jó... vajon mi a péló a gond? :U

Új hozzászólás Aktív témák