Hirdetés

Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz Joces #16006 üzenetére

    Összeszámoljam, hogy hányszor ígérted azt, hogy ma, holnap vagy éppen holnapután eljössz? Majd nem hogy nem jöttél, de arra sem vetted a fáradtságot, hogy szólj, hogy ne várjalak. :U

    Az elején hívtalak is. Írtam privátokat, amelyekre vagy válaszoltál vagy nem (inkább az utóbbi), pedig többször is be voltál lépve azon idő alatt. Bocs, de neked kell a cucc, én nem foglak naponta hívogatni azzal, hogy mikor kegyeskedsz elfáradni érte. Ha meg ígérsz valamit akkor tartsd be, vagy legalább vedd a fáradtságot és szólj, ha valami közbejön, de az az igazság, hogy te magasról tettél erre az egészre. Amikor pedig nagy nehezen válaszoltál, akkor véletlenszerűen benyögtél egy napot, amit aztán természetesen nem tartottál be, csak eltűntél csendben. Annak ellenére, hogy az elején kapásból alkuval nyitottál, nekem nagyon úgy festett, hogy neked egyáltalán nem érdeked az, hogy összejöjjön a bolt.

    Majd ha tényleg betartottad az ígéretedet, akkor esetleg visszavonom a fentit, bár visszaolvasva úgy láttam, hogy nem ez az első hasonló eset. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Aktív témák