Hirdetés

Aktív témák

  • ZetorGumi

    addikt

    Nah úgy gondoltam, hogy nekem is itt az ideje már egy ilyen blognak, hiszen "manapság ez a menő". :DD Vagy nem.

    Röviden, tömören, lesz itt minden, ami rólam szól, humor, aktualitás, mod, pc, zene, stb, stb.

    Zeneileg hasonlóak várhatóak tőlem, vagy nem. :D ez változni fog biztosan, az idő előrehaladtával. :)

    Egyenlőre legyen elég ennyi, majdegyszertalán, ha több energiám lesz, írok még ide is.

    Lefárasztott a mai barkács, Ezzel küszködtem egész nap, vagyis déltől, mert 11kor keltem. :D Ja, azért hogy ne legyen ilyen könnyű a mai napom, még volt egy kis "ghetto workout" is, sikeresen leszakítottak egy légkábelt egy ismerősömnél, és azt is helyre kellett faragni. A szakítást ne kérdezzétek, mert még mindig elröhögm magam, mikor elkezdek róla írni/mesélni.

    Holnap is fogok még vele szenvedni, de már december óta megy a projekt, és itt tartok, szóval "jó vagyok mi?:D"
    Még van egy pár feladat, de már a végén túl vagyok, még lehet, hogy egy Logoutos cikket is megér?! :)

    A sok szmájliért, meg előre is bocsi, megszoktam régről, és azóta irdatlanul is írom *kézrecsapás*.

    [ Szerkesztve ]

    New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

Aktív témák