Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz jeni #16040 üzenetére

    Kérlek, az ördög az apró betűs részben rejlik megint.
    Olvasd el a csillivilli leírást:
    Capacities up to 64GB2 to capture, carry and keep it all
    Fast transfer speeds of up to 48MB/s1
    Featuring Class 10 for Full HD4
    Waterproof, X-ray proof, temperature proof, and shockproof5.
    SD™ adapter included for compatibility with digital cameras

    jó, most így nem adja ki mert csak copypaste-eltem simán DE
    az látszik, hogy ott vannak a mondtatokban pici, apró számok.
    Rákattintva pedig a leírás az, hogy:
    1: 8-64GB up to 48MB/sec read speed; write speeds lower. Based on internal testing; performance may be lower depending on host device, interface, usage conditions and other factors.
    2: Full HD (1920x1080) support may vary based on host device, file attributes and other factors. See: www.sandisk.com/HD

    Vagyis pár szóban összefoglalva:
    1: 48MBps olvasási sebesség.. írási sebesség alacsonyabb. Belső teszteink alapján a teljesítmény függ a használatban levő eszköztől, az interfésztől, a felhasználás módjától és egyéb dolgoktól.. mindjárt hányok amúgy, pofátlan, főleg mert tényleg apróbbnál apróbb betű..

    2: a FullHD (1920x1080) támogatás változó a fent említett okok miatt.. és a linken gyönyörűen leírja, hogy 1920x1080 pixel kép 30fps mellett jelenti nekik a Full HD Video - és a bitráta?? Ja, pont *azt* nem definiálja. Ja, hogy a Class10 írás mellett a bitráta nem lehet több, mint 10MBps, hanggal együtt.. OK..

    A telefon belső tárhelye V60-as, tegyél fel egy olyan kamera appot amiben lehet állítani a video bitrátát és lőj vele pár perc videot, hogy milyen a kép 10, 20, 30 MB/s FullHD-ban (a belső tutira tudja hozni). Ha megfelel a 10MB/s akkor vedd meg (bár szerintem drága.. de én az AliExpresshez vagyok szokva) ha meg nem akkor megkíméled magad egy felesleges kiadástól.

    @Ajvé:
    "10/10 MB/s a garantál, ezt jelenti a Class 10, ennél csak jobb lehet."
    Kérlek, nagyon rosszul értelmezed a leírást, a gyártási technológiát. Itt a jelentése az, hogy 10MB/s-nél kevesebb ideális körülmények közt nem lehet. Ez korántsem jelenti, hogy ennél többet ki lehet belőle hozni, mert nyilván arra a chip-re kerül kisebb jelölés, amin kevesebb garantált, ha tudna 30-at akkor U3 lenne, mert több pénzt kap érte.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák