Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zolko001

    tag

    válasz GyuZa #201 üzenetére

    azé nem olyan szar az. (mármint a pgr3)
    nem győzöm hangsúlyozni hogy Gears of war!!! Kötelező. Lenyűgöző grafika és hangulat. Gyilok!
    SzlobiG-nek:
    A gép szerintem hangos (de a hifi elnyomja :))) ) nem hazudok hogy vetekszik a PC-m hangosságával amit le akarok most cserélni egy noteszgépre...(most hogy van egy faja kis konzolom)
    Ennek ellenére állítólag rohadt szar a hűtésük. Főleg a régi szériából valóknak. Ezek közül sok állítólag leégett (proci, memória vagy a videókártya). Az enyém az újabb szériából van (állítólag). De azért arra intettek hogy ne feltétlenül játsszak vele 2-3 óránál többet egyhuzamba, nehogy véletlenül baja essen.... hát nem tudom...
    mondjuk engem ez a veszély nem fenyeget mert nincs a hétköznapokban ennél több időm játékra amúgy sem.
    Állítólag a letiltó/figyelmeztető rendszer (vagy mi) se túl jó a gépben és még maga a hűtés se. A megoldás:
    1, +3000 HUF-ért a félgőzzel járatott ventillátorokat felhúzzák 12V-ra---ergo még hangosabb lesz de állítólag 5 fokkal csökken a hőmérséklet és úgy az új szériásoknak már ''nem szabad'' elfüstölniük....
    2, +35000 HUF-ért vízhűtés. Ez elméletileg bombabiztos a hardcore gamereknek...
    3, +0 HUF: nem játszol vele sokat egyhuzamba
    4, 0 HUF: biztosra mész és nem veszed meg a gépet ;-)))

    ''ÁLLÍTÓLAG'' a túlzott melegedés a fő hibája... ezzel azért jó tisztában lenni.
    Én játszottam vele (most az ünnepek alatt) 3-4 órát is de még semmi baja...eddig...
    Szóval ez a melegedés téma rettentően sok mindentől függ (lehet hogy még annyira sem melegedne ha mondjuk nem 25-30 fok lenne a lakásban :DDD )

    de ezek ellenére szerintem vedd meg mert nagyon jó!!!!!! csak tudd ezeket is :C

    Ja és hogy akarod megvenni??? kichippeletlenül??? nehogy má. amúgy ha originaltat akarsz akkor se a mediaban vedd meg mert ott a 75 helyett 86 a core változat. amúgy én 110-ért vettem a premium packot ''kiütve''. A normálisabb helyeken a premium 99000 HUF (nem hackelt---az még legalább +10000 pénz). Szóval nézz előbb körül az Aproneten vagy valahol máshol is (konzolboltokban---ott még talán értenek is hozzá). :))

    [Szerkesztve]

Aktív témák