Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    Ismerősöm megszívta.
    Ne vegyen senki ilyen "okos"órát, mert rábaszik.
    A W58Pro-ról azt kell tudni, hogy az ún. noname apple watch koppintások közt még relatíve egy jobb darab, sok funkcióval. A fő funkció, ami miatt sóhajtozott JD, hogy neki kellene, a testhőmérséklet-mérés. Persze az életemet nem bíznám rá egy ilyen hőmérőre, de egye fene, legalább van benne. Gondoltam én.
    Hát nincs. Ebben, amit küldtek. Meg szinte semmi nincs, ami az adatlapon szerepel.
    Több funkció is hiányzik (pl. vérnyomásmérés, barométer, alvásmonitor, stb.), de ezek nem játszottak (volna) akkora szerepet, tisztában vagyok vele, hogy 10e forintért nem kap az ember 100ezres Apple watch színvonalat. (Bár az se valami magas színvonal a 18 órányi röhejes üzemidejével...)
    Az okostelefonos app típusa sem az adatlapon található Wearfit 2.0, az óra csak egy FitPro nevű alkalmazással működik együtt. Szarul.
    Az óra nemhogy always-on displayt nem tud, de még csuklóemelésre sem képes megvilágítani a kijelzőt, kizárólag csak ha hozzáérünk vagy gombot nyomunk rajta, akkor mutat bármit is. A bármi = kb. 6-7-féle sportmód, bár ezeket nem hiszem, hogy normálisan képes követni, monitorozni. Csak alibi.
    Az óra összességében (kijelző, anyagminőség) amúgy nem rossz, csak így még ezt az relatíve kedvező árat, de még a felét sem éri meg.
    Amit küldtek, az egész biztosan nem W58Pro, mivel a W58Pro több tesztjét megnéztem Youtubon. Az így néz ki

Új hozzászólás Aktív témák