Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz emre #3116 üzenetére

    Egy olyan csapatban ahol mindenki kapcsolatban áll a másikkal 'rádión', elejét lehet venni az öngyilkos magánakcióknak, amin rengeteg random csata bukik el. Így a maradék 40%-ból elég sok elolvad, növelve a győzelmi esélyeket, szerintem.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • vhw

    addikt

    válasz emre #3116 üzenetére

    Átolvastam pár hozzászólást, tisztában vagyok vele h nem hibátlan a játék, bizonyos takok kissé többet kaptak a jóból. Az is igaz, hogy olykor semmi sem talál be, vagy lepattan... tapasztalom én is, olyankor másik tankra váltok, amivel más stílusban kell játszani.

    Az igen csúnya bukások nagyrészt tényleg a hülye játékosok miatt történik, akik képtelen összehangolni még minimális szinten sem a lépéseiket, legalább a kezdésnél "megfelelő" arányban elosztani a csapatot, ki, merre, milyen tankkal menjen. És máris kialakul az igen erős, de kempelő, és a gyenge támadó szárnyak, amik aztán nem biztos, hogy az ellenség hasonlóan erős csapataival találkozik össze... És amint összeroppan az egyik szárny, már igen nehéz megfordítani a csatát.
    Ha van teamspeak, akkor ezek az alapvető stratégiai hibák lecsökkennek, és máris nagyobb hangsúly van a játékosok egyéni képességein. Igen, talán a szerver is beleszól a csatákba, de mindenkinek ilyen körülmények között kell játszania, az összes csapatnak. Ha meg a fejlesztőknek, már most is megvannak a szimpatikus csapatok, akiknek tudatosan kedveznek... hát így jártunk... (bár be nem látom amerikai-eu bajnokságok esetében erre mi okuk lenne)

    Amit a wot forumon Vaktyuk írt, hogy nincsenek kiemelkedő győzelmi rátával rendelkező játékosok, erre pont az ő általa felhozott nagy számok törvénye a válasz, mert nem egyéni játék. Lehetsz akármilyen profi, egyedül szemtől szemben legfeljebb 1-2 tankkal bírsz el (hasonló tiert-kategóriát feltételezve), többel nem.
    Így akik 60% feletti győzelmi rátával vannak megáldva, azok piszok szerencsések vagy igen jó platoonban játszanak.

    belaazallat: még mindig nem életre-halálra szól ez a bajnokság, hanem játék. Ha játszok én is komolyan szoktam venni, és győzni akarok, nem csak szórakozni. Így fogok játszani a bajnokságon is, megteszem amit tudok.

    De még mindig azt mondom, lehet a játék szemét, a szerver hatástalanná teheti az ágyúinkat, de mi a franccal különbözik az a pár játékkal eltöltött óra a bajnokságon, attól, hogy egyedül, vagy haverokkal platoonozol hétköznap este? Hogy van egy kis tétje? Hogy van lehetőséged nyerni is valamit, nem csak további "Steelwall" és "Sniper" plecsniket kapni?
    100%-osan megértenélek, ha ennyi csata után, azt mondanád, hogy ez a játék így ilyen keretek között egy lapát sz*r, és nem vagy hajlandó többet játszani vele, míg nem válik tisztességessé a játékosok felé.
    De mivel ugyanúgy játszol vele továbbra is, mint én, vagy bárki más a csapatban, a forumon, így szerintem képmutatás arról prédikálni, mennyire értelmetlen és naiv dolog elindulni ezen a bajnokságon.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák