Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz LBandi #19928 üzenetére

    Én sokat arty-zom, igaz még csak kis szinten jár. Láttam én is pár érdekes arty-s csatát. Eleve városi pályára arty-val berak a rendszer... az az abszolút vicc kategória. Tudsz lőni egy utcát azt ennyi, sok értelme van, hogy ott vagy.

    Személy szerint én is utálom mikor kettőnél több arty van egy csapatban, minek.... Viszont azt nonszensznek tartom, hogy Tier4 arty-val berak akár Tier 9 csatába is. :U Tier7-8 lenne a reális, de már 8ban is vannak olyan tankok amiről 10%-ot tudok csipegetni max. Kis tankot én nem lövök arty-val, mert minek, arra ott vannak a tabella közepén lévő játékosok. Ha kilövöm a kicsiket, akkor ők mit fognak csinálni? :F Heavy-nek neki se tudnak esni, ding dong csak. :U

    Arty-val mindig a top tankokat lövöm csak, mert az a lényeg, a többit elintézik a csapattársaim(jó naív gondolat sokszor, hogy csapattársnak nevezem a velem egy oldalon lévőt).

    A matchmaking rendszer jelenleg tényleg szar, de ezt sose fogják megcsinálni, helyette inkább fejlesztik a GOLD-os részeket, abban van a pénz. Mindenki örülhetne, hogy ha olyan csaták lennének, ahol max 3 tier a különbség, persze ez alól kivétel az arty, mert ott belefér a négy is.

Aktív témák