Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kelvin

    őstag

    válasz KaLeun #574 üzenetére

    A legtöbb esetben a nehéz tankok száma dönti el a mérkőzéseket, már én is megfigyeltem.

    "A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz KaLeun #574 üzenetére

    Nekem amúgy csak annyi bajom van az MM- el amit lentebb is írtál , hogy szeret bizonyos tankokat egy oldalra rakni pl , mikor Amx1390 -el egyedűl vagyok ,de a másik csapatban van négy belőle. Ugyan ez a Typ esetében is igaz . Vagy ami szintén nem fair mikor egy oldalon a top tankok arany tankok , míg a másikon nem , mert azért T34 vs IS3 nem ugyan az persze ügyes játékosnak mindegy ,de némileg érdekes az elosztás.

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz KaLeun #574 üzenetére

    Az első probléma boríthatja az egyensúlyt, de az összes csatára vetített hatása talán nem túl jelentős. Sokat megyek t10-el, de ritkán találkozok ilyesmivel.
    Érdemes lenne egy ilyen leosztást kielemezni, mert pályafüggő is lehet.
    Ettől függetlenül nyilvánvaló, hogy mindenki igazságosabbnak érezné, ha a tierenként azonos számú tank lenne csapatonként.
    Akkor gondolnám tervezési vagy algorítmus hibának, ha egyik oldalon páros számú többlet van. Tervezési hibán azt is érthetjük, hogy a szopóágra terelés erősebb szabály a WG-nél, mint a precíz balansz.

    --

    A második jelenség nagyon gyakran megfigyelhető. Olyan gyakori, hogy nem magyarázható statisztikai alapon, tehát csakis szándékos lehet, azaz valamilyen szabály alapján osztja egy oldalra az azonos tankokat az MM.
    A hatása kérdéses.... nem tudnám eldönteni mennyire káros egyik vagy másik csapatnak.
    A "szabály" (én annak nevezném az egy oldalra pakolást) okáról vagy indokolhatóságáról fogalmam sincs..... bár én szeretnék úgy játszani néha, hogy egyik oldalon német másikon orosz tankok vannak.

    --

    (#609) tytyty 2 hete nem kaptam meg a GiftShopban vásárolt cuccomat.... nem csak tickettel, de oldalágon is próbáltam kérni, hogy rendezzék. Nem a 3 EUR miatt, hanem az elvek miatt. Mindkét eset rávilágít a support tevékenységének hatékonyságára.
    Aki akar írjon X-edszer is a WG fórumra.... én nem nagyon látom értelmét. Valahol elakadnak a dolgok.
    De ettől még lehet véleményem a fordítás minőségéről.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák