Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Djuree #45530 üzenetére

    Stock-on mennyire szopós? Megvan már rég, de még egy kört nem mertem vele menni. Csak nézegetem a garázsban. :) Mondjuk amúgy sem az a fő ág, majd lehet később belekezdek.

    (#45533) Szlopa: Közelebbről annyira nem para a frontja, a kupolát vagy a hasát akár még 5-ös tankkal is át lehet lőni. Messziről viszont van baj, ha ő is lát minket.

    (#45539) Djuree: A tornya sem annyira puha, 7-8-as tankok szépen pattognak a lövegpajzsról. Valami spaced armor lehet ott rajta, mivel a WoT armory azt írja, hogy immune. Persze nem a teljes lövegpajzs.

    (#45547) Zizifull: Szerintem próbálkozott volna a ks-sel, mivel arty-val nem egyszerű ölni. Ki tudja a kiszemelt célpontnak hány HP-ja marad, aztán pedig legalább 20 sec, mire újra lőhet. Nem a kill számít, csak az a szomorú az egészben, hogy a játék nagyon szépen jutalmazza XP-vel.

    Más: A mai játékosállomány ki**szottul szánalmas. 5 tank campel a bázison (T34, SU-122-44, T29, IS, T-34-85) és egyik sem képes megvédeni az 50%-os win rate-ű T-50-2-től.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák