Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Viktoár #99811 üzenetére

    Viktoár:
    IS8 témában már többször elhangzott hogy heavy tank ellenére nem éppen a heavy játékstílust követeli meg ez a tank, annál inkább egy nagyobb med tanként funkcionál a játékban.
    Sebessége meg van hozzá, ha beforgatod akkor az eleje is tud pattintani rendesen, de az alsó kacsacsör viszont rendesen beszedi a találatot. A többségnél úgy vált be hogy folyamatos mozgás mellett, időnként meg-megállva egészen jól használható a frontvonalban is. Ha ki akarom használni a tank fordulékonyságát, és sebességét akkor a vertikális stabilizátor szinte kötelező rá. Nálam viszonylag sokszor volt ammorack találat, és amíg nem használtam rajta a vizes lőszerrekeszt, addig bizony néhányszor a tornya is lerepült....
    töltésgyorsító, vertikális stabilizátor, és vizes lőszerrekesz vagy a ventillátor. A szellőzéssel 5% tudást nyernek a legények, és jobb így az összhatás, mintha fejlesztett célzórendszert raknál rá.
    Álcázás szempontjából közepes értékeket mutat a tank, álcahálót azért sem érdemes rápakolni, mert gyakran mozogsz vele, inkább egy jó kis festés és máris mérföldekkel jobb az álcázási tulajdonság.
    Legénységnek: nálam alap a javítás, álca, aztán a bia, de ezen a tankon alkalmaztam először a parancsnoknak a mentor skill-t,és bevált ez is. Szerettem nagyon ezt a tankot, de egy idő után megunható. Eladtam az IS8-at és a német vonalon meglett az E-75. Na itt a kézzelfogható példa arra hogy 9-es heavy tankok között mekkora különbség van a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák