Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz jano_77 #46131 üzenetére

    "Készülj fel, szerintem a KV-4 sokkal rosszabb, amíg ki nem fullozod....nekem a nagy motor még nincs meg, de az ágyú és torony+lánctalp igen, így már kezd használhatóvá válni, de nem az igazi. :("

    Sajnos csatlakoznom kell ehhez a véleményhez! :(((
    Lehet, hogy 1-2 éve, amikor még csak aranyért lehetett prémlőszert venni, és nem volt ennyi kreditakció még erősnek számított a tierjében, de most már nem az!
    Lassú, hatalmas (vagyis könnyű célpont messziről is), és átüti minden - papíron hiába tűnik meggyőzőnek a páncélja.
    Igen, sidecrapelni remekül lehet vele (sőt, abban a saját szintjén az egyik legjobb az egész játékban), és ha megfelelően állítod szögbe, akkor a testét nem könnyen sebzik most sem, de aki kicsit is tapasztaltabb, az a tornyát fogja lőni - és át is fogja vinni!
    Mindemellé agonizálóan lassan fordul mind testtel, mind toronnyal, és a testen belül hatalmas helyet foglal el a motor és az üzemanyagtartály, vagyis könnyen gyullad.
    Ja! És ehhez az alfához mérten még a célzása is nagyon lassú - szerintem megérdemelne egy kis buffot!

    Az utódjáról viszont mindenki áradozik, úgyhogy nem adom fel az ágat, csak takarékra tettem.

    #46133 Djuree: CW ajándék tank, én még csak nem is álmodozom róla! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák