Hirdetés

Aktív témák

  • Haminda

    csendes tag

    Üdv,

    Remélem valamennyire eltaláltam a fórumot...
    Lakásfelújítás végeztével, szembesülve a villanyszerelő idiotizmusával (ízelítő: a fürdőben a páraelszívó és a spot lámpák nem csak közös kapcsolón, de közös vezetéken vannak...) a komplett otthoni hálózatot vezeték nélkül kell megoldanom. Van otthon minden, Windows laptop, Macbook, Iphone és Android teló is, szóval egy elég OS-független megoldást keresek. Valami használt "buta" TV hiányzik még 50" magaslatban ami majd kap egy chromecastot. A wireless gerince egy Archer D7 amire rá van kötve egy TB-s HDD - Ami NTFS, szóval a mac nem csipázza, így lehet majd formázni...
    A lényeg, hogy próbálok majd ebből egy élhető media centert kihozni, viszont már a legalapabb résznél elakadtam. A böngészés is problémát okoz, amennyibben egyazon oldalon próbálok "hosszabb" ideig navigálni, akkor egyszerűen behal (Ncore-on például a letöltésig se jutok, Yuotube-on a második videónál adios), viszont új fülön megnyitok egy másik oldalt az megy gond nélkül. A Microsoft Remote Desktop is esélytelen, eljutok a Windows Serverig, de a bejelentkezés már nem megy, pár másodpercután mintha behalna a kapcsolat.
    Szóval ezzel kapcsolatban szeretnék némi segítséget kérni, "cserébe" pedig updatelem majd a folyamatosan a témát.
    Sügér vagyok az egészhez, így bocsi, ha ez már repost, de el vagyok veszve...

  • Mate

    nagyúr

    válasz Haminda #1 üzenetére

    Kérdésedre előbb választ kapsz itt vagy valamelyik kiemelt topikban.

    Ezt zárom!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák