Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gulumaci

    tag

    válasz lúzer #20389 üzenetére

    Ez lenne az, bár picit hosszú a leírás:

    [I] Egy kis segítségre lenne szükségem, mert már tanácstalan vagyok.
    A barátnőmék gépe irql_not_less_or_equal hibával random szállogat el.
    Állítólag win telepítés után egy ideigjó, utánna mindig előjön egyre sűrűbben.
    Én elsőnek everest stab tesztel kezdtem, ami 2 percalatt kiakadt. RAM-k másik slot-ba rakása segített, de nem oldotta meg teljesen. Találomra kivettem az egyik RAM-t. Egy éjszakán keresztül Grid-tünk. Nem volt gond. Másnap leteszteltem a RAM-kat külön és egyben is. De lefutott a memtest 1.70. Viszont a hiba ismét előjött pár nap múlva.

    Konfig a következő:

    Alaplap: Abit AN8 Ultra
    cpu: Atlon64 3000+
    RAM: 2*512MB HYNX DDR400
    VGA: Leadtek 7300GT
    Hdd: Hitachi 80GB Pata (a Saját hdd tesztje és a Powermax is lefut)
    ODD: Pioneer DVR-112 Pata másik ide csatornán (még mükszik)
    Nyomtató: Valamilyen HP multis lézer, de soha nincs bedugva

    OP: Win XP Pro SP2
    Egyéb: A vinyó 2 felé van particiónálva, Vírusírtva soha sem volt!!! Jelenleg sincs a gépen. Illetve a windows-ra csak driverek vannak feltéve + nvidia hálózat kezelő (mindig leállítva) + a szokásos progik (winrar, firefox, stb).

    Soha nem volt tuningolva a gép, évnte van takarítva, gyári hűtők+paszták vannak rajta+ a házban nincs is venti.

    Mi okozhatja, mert már a totál tanácstalanság előtt állok. (Vírusírtani ma fogok, de érdekes náluk a router miatt a fertőzés jelei nem jelentkeznek. [/I]

    [ Szerkesztve ]

    Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

Új hozzászólás Aktív témák