Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Muszáj leírnom, akkora öröm és boldogság ért.

    Platformot váltottam i865-ről i945-re, most már én is C2D, meg PCIe, meg DDR2, meg ilyesmik, de nem is ez a lényeg.

    A lényeg az, hogy gondoltam teszek egy próbát, és rádugom a rendszervinyómat az új alaplap-proci-mem-VGA cuccra, mit szól hozzá. Kb 10 percet szöszmötölt vele, aztán újraindult, és egy fia ismeretlen hardver nem volt az eszközkezelőben. A rend kedvéért kapott egy NV drivert, azóta tesztelgetem, használgatom, és teljesen normális eredményeket produkál és stabilan fut.

    Csak összehasonlításként: barátom velem együtt vásárolt i965-ös platformot, ugyancsak i865-ről váltott, és szegény XP el sem volt hajlandó indulni, amikor meglátta az új alaplapot.

    Azért én ezt bíztató jelként és határozott fejlődésként értékelem, azt kell mondjam...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Siriusb #1909 üzenetére

    Félreértesz. Arról van szó, hogy van egy i865 alapú rendszered, eladod, veszel egy i965-ös, vagy akár i9945-ös rendszert, és rádugod a régi rendszervinyódat. XP esetén nem úszod meg az újratelepítést. Én a Vistát nem telepítettem úra. Alaplap, CPU, RAM és VGA csere esetén egyszerűen felismerte az új hardvereszközöket. :C

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák