Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Blyan #35771 üzenetére

    Két oldalról lehet támogatni egy WP telefont: az MS, mint OS gyártó részéről, és a Nokia/HTC/egyéb részéről, mint hw/fw/sw gyártó részéről. Teljesen mindegy minek hívod a Nokia támogatását, az akkor is egy jelentős értéket ad a hardverhez, míg a HTC/Samsung nagy ívből tesz rá. Pontosabban megfogalmazva a gyártó részéről sokkal kevésbé támogatott. Remélem ezzel egyet tudsz érteni. Ha nem az sem gond, de attól még ez a valóság. Nem értem miért nem fair összehasonlítani a dolgokat, az egyik letudja a következő kört a hardver meg 1-2 alap sw elkészítésével, a másik pedig folyamatosan fejleszti. Az, hogy ez miért van így vagy a másik miért nem csinálja engem, mint vásárlót nem érdekel. Azt választom, amelyik többet/jobbat nyújt.

    Igen, szerintem nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy az 520 támogatottabb, mint a 8X. Ettől még nem lesz jobb telefon és nyilván izomból le tudja nyomni a legtöbb területen az 520-at. Viszont a támogatottsága az 520-nak lesz jobb, mivel azt folyamatosan fejlesztik (szoftveresen, a gyártó részéről), szemben a 8X-szel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák