Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    válasz chester99 #82 üzenetére

    Ez a tanács addig működik amíg ingyenes programokat akarsz letölteni, meg trial verziókat a fizetősekből, és ez a legtöbb embernek itthon untig elég is. :) Sajna a fizetés már más tészta, lehet hogy az angol (UK) ID-knél van egy kis játéktér a bankkártyával (pl Nintendo DS storeban tudtam használni az angol területi beállítással a magyar kártyámat), de az amerikai ID-nél nincs, ott keményen ellenőrzik hogy a kártya amerikai-e, és a név (esetleg még a cím is) ugyanaz-e mint ami a kártyához meg van adva. Bankszámlát nyitni ott meg akkor se tudnál ha odautaznál szóval ez mindenképp felejtős.

    Az angol ID-t meg külön kell regisztrálni, adatokat migrálni nem tudsz az amerikairól, és resetelni kell a telefont az új ID beállításához mert annak kell lennie az alapértelmezettnek, amit megváltoztatni csak így lehet.

    Rákerestem, ezt találtam ami szerint Xbox live pontokkal is lehet programokat venni a telefonra, ugyanis azoknak van dollárban kifejezhető értékük. Szóval ha más nem, egy konzol boltban ahol árulnak, tudsz venni egy pont kártyát, amiről a számot beírva tudsz a számládra pénzt rakni, majd abból vásárolni. Ismétlem, a fenti párbeszéd szerint így van, de én nem próbáltam.

    [ Szerkesztve ]

    https://enginedesigns.net

Új hozzászólás Aktív témák