Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #125184 üzenetére

    Eszemben sincs okoskodni, ahhoz én itt kevés vagyok csak leírtam amit itt kb. pár hét alatt említettek.
    Ez nem ad okot statisztikára mert ez a topik olyan mint a kórház, ott is magasabb a halálozás mert oda betegeket visznek, itt meg azok kérdeznek akiknek bajuk lett a Winnel.

    6 céges gép van a kezem alatt, mindegyiknek minden meg van engedve és évek alatt a 6ból egyiken volt enyhe anomália vagyis én is az update=sima ügy tábort erősítem.
    Kimondottan Win párti (is) vagyok, nem kell senkinek a szárnya alá venni védeni, csak leírtam a gondolataimat.

    Írtad:
    "Egy funkciófrissítésnél igen, előfordulhat, hogy bizonyos dolgok elállítódnak, resetelődnek, de egyrészt még mindig jobb, mintha teljesen a 0-ról kellene újratelepíteni csak a verzióváltás miatt a Windows 10-et."

    Ki ígérte hogy ezután már nem lesz több Windows, én vagy a Microsoft..?
    Aztán fél majd évente mégiscsak W10, W11, W12,...W25,...lesz W95 is..? :D
    Édesanyám könyvelőgépén 9 évig ment egy XP, szép is lett volna ha először fél, aztán évente izgalom hogy na, mi lesz, jó lesz, nem lesz?

    Én biztos hogy már öregszek is de a W10 számomra a Skynet öntudatra ébredése, W7-ig icipicit képbe voltam az OS működésvel, beállításaival de ezzel már semmit nem tudok kezdeni, egy mammut lett, túlnőtt rajtam és önfejű. Ez biztosan az én hibám is.
    Érdekes Androidon is van ilyen érzésem de szerencsére root után abba még meg tudom csinálni mit én akarok.

    Itt a topikba a hibjavítási lehetőségek 95%-ban kimerülnek a
    frissíts drivert, töröld a drivert, húzd újra a wint
    válaszokba.
    Nem várom el természetesen hogy bárki is több millió sornyi kódba otthonosan mozogjon de az előbb felsorolt javítási lehetőségek eléggé szegényesek azért.
    Vagyis ebbe már senki bele nem javít, ha elromlik nem lehet megjavítani, reinstall. Ez csőd.

Új hozzászólás Aktív témák