Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Tompie #65798 üzenetére

    A registry-t admin módban indítottad, restart is megvolt? Működnie kéne, kipróbált módszer. Más ötletem nincs.

    Vannak ilyen tálcához kapcsolódó bugok rendesen még annyi év után is. Pl. nálam a nyelvi ikont hiába kapcsolom ki a milyen gombok jelenjenek meg a tálcán résznél, magától visszajön. Aztán én felül használom a tálcát és van úgy az értesítési ikonok fölé vitt egérre a tooltip címke kitakarja, nem alatta írja ki így nem tudsz rögtön az ikonra kattintani. Néha megnyitott ablakot betesz a tálca alá és akkor nem éred el az ablak fejlécét, alt+F4 kell becsukni. Ha keskenyre van állítva a tálca, akkor a kitűzött ikonok pl. Skype nem mutatják a számlálót új üzenetről. Szintén ha felül van a tálca, akkor az action centre megnyitásakor is az abban lévő ikonoknak felül kéne lennie hogy jobban kézre essen. Böngésző, programok a legtöbb egérrel navigálás a képernyő felső harmadában történik, nekem soha nem volt logikus az alapértelmezett alsó tálca. Ami a Win95-ben egy máig létező bug miatt került alulra, először fent akarták mint az Apple-nél, csak az említett probléma ablakok bekúsztak a tálca alá így nem lehetett elérni a bezárás X gombot se.

Új hozzászólás Aktív témák