Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Dark Archon #22496 üzenetére

    2 héttel ezelőttig látta. :K
    Továbbá ne nézz hülyének, de nekem nem ilyen BIOS-om van. Ez ASUS deszka bios, nekem Gigabyte lapom van, abban nem ilyen a BIOS. És eddig nem találtam. Most komolyan. Ha megtaláltam volna és beállítotttam volna még mindíg itt sírnék szerinted? Nem nagyon. Az meg a másik, hogy akkor most én is elmondom negyedszerre, hogy rohadtul nem érdekelnek a ramok, mert az eredeti problémán nem változtat, hogy 2,4,6,8 giga van a gépben, vagy az, hogy az mennyit lát. A COD4-es eset óta (dec. 28. ) nem látja mind a 6 gigát a bios post.Kit érdekel?????? Elszált vmelyik 2 gigás kingmax modul. Ki nem szarj le? Majd kihajítom oszt kész. Az előtt látta, a win7 telepítés mégis várós volt. Kb ennyi. Mindegy, azért köszi a segítséget, megyek még egyszer megkukkantom a biost, hátha vmi elkerülte a figyelmem. :R :R Legközelebb pedig tessék higgadtabban válaszolni :B ;)

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák