Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Dark Archon #22478 üzenetére

    A következő képp néz ki a dolog. A gépben egy db 60 gigás Corsair SSD van, ez mellett volt 1 120-as, 1 320-as, 1 750-es és 1 1 terrás vinyó. Azóta a két legkisebbtől megszabadultam, jelenleg csak a 750-es és az 1 terrés van bent. DVD író is van, de nincs most rákötve. A sata kábelek lehetnek bűnösek, mert még eredeti sárga színűek(gigabyte). Csak már annyira szét vannak kopva, hogy nem kattannak sem a lapba dugásnál, sem a vinyóra dugásnál sem. Most azonban érdekes. pár napja, olyan hangulatom volt, hogy játszak a COD4-gyel és a 2-vel. Aztán a hang kiakadt, gép kifagyott, monitoron meg nem volt kép,csak fekete volt, és villogott a led rajta. Párszor ezt megcsinálta mind2 játék alatt, először directX hibára gyanakodtam, aztán win telepítés után filmnézés közben is kifagyott. Na, mondom ez nem directX lesz. Azt ki is felejtettem, hogy a win 6 gigát lát és azt írja, hogy 3.5 használható ebből. De ezt már nyár eleje óta. Gondolom a lapozófájl miatt. Na de hogy a BIOS postnál a 6 gigábó. 3,7-et lát? :Y :Y
    Na ez a nem gyenge. Ok, semmi gond, mert 3 modul van benne, kipróbálgatom őket, és amelyiknél fagy az repül kifelé, oszt kb ennyi. De hogy miért olyan tetű lassú a telepítés. Ezelőtt régebben csak DVD-ről telepítettem oprendszert. De elég szar, hogy 10 percig nem pörög a lemez, nem is villog a led a meghajtó, hanem csak "van" a gép.

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák