Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jack O'Neill

    tag

    Igen! Baromira zavar és fontos lenne, hogy végre normálisan múködjön a hálózat azonosítás! HELP PLease!

    JAJJMÁÁÁÁ

  • Jack O'Neill

    tag

    válasz sfdrakex #31 üzenetére

    Igen kábel netem van! Akkor leírom még 1x. Szélessávú Upc kábel netem van. Van egy gyönyörű routerem összedugva a modemmel. Elindul a drága OS... feláll és ilyenkor automatice lennie kéne netnek. XP alatt volt, Vista alatt volt. Itt nem ez történik, hanem ilyenkor áll neki a network azonosításnak...közben felállt már minden progi aminek kéne net...skype, msn...google talk...de net persze nincs mert még mindíg azonosít...eltellik 30másodperc és hoppp sikerül rábrednie hogy az a kapcsolat internet! És voálá van internet! De mi az oka, hogy ezt a műveletet nem végzi el a boot során? Mért kell nekem kivárni ezt? Amikor korábban ezzel nem volt gond. Landriverrel minden ok...Vírusírto nem szól bele, mert ha levan szedve a gépről akkor sem müxik. Router menüjében upnp enabled... de ha nem, akkor is ez van...Megoldási javaslatok? Annyi a bűnöm, hogy nem akarok 30másodpercet várni és 5hiba ablakot (msn/skype, google) véginézni amíg fellép a netre. És lehet nem nagy gond, de zavaró! És ennek nem így kéne működnie. Szóval várom a világmegváltó javaslatokat, hogy hol mit állítsak át, mert tuti valami beállítási gond van. Köszönöm...rem érthető...és azért idegesít mert elszartam 1napot a semmire ezzel.
    Egy x58-as core i7 systemem van. Szal még csak a hardver sem elavult...

    JAJJMÁÁÁÁ

Aktív témák