Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz PumpkinSeed #13158 üzenetére

    "hacsaknem konkrét multinacionális cég fizet azért, hogy Like-kat gyűjtsünk nekik"
    Ez a módszer, amit a srác vagy megrendelője akar, ugyanolyan szánalmas lájkvadászat, mint amikor ilyen poén-/kép-/videómegosztó oldalak csak akkor mutatják a tartalmat, miután lájkoltad az oldalt, ez az erőszakos, gusztustalan, az emberek 95%-a számára visszatetsző módja a lájkgyűjtésnek (még akkor is visszatetszést kelthet, ha végül belemegy, hogy lájkolja, mert finoman szólva nem tartozik a tudatos felhasználók közé), ilyen módszerekhez egy komolyan vehető nagyobb multinacionális cég nem hiszem, hogy adná a nevét, egyszerűen azért, mert nem jó marketingszempontból, nem tesz jót az imázsuknak, még ha adott esetben csúszómászó reklámmódszereket is választanak, az akkor sem ilyen gáz. Szóval ezt kilőném, ha viszont Garázs Jóska akar lájkokat gyűjteni, akkor komolyan nem értem, miért éri meg neki, hogyan tud ebből bármilyen módon is profitálni. Amit én írtam az előbb, az az, hogy arra gondoltam, hogy talán max. lájkolás után feldob a hírfolyamban a lájkoló júzereknek ilyen "kattints ide, hogy megtudd, mi az XY titka" jellegű cikkeket, ami valamilyen manipulatív módon aztán eladásokhoz tud vezetni, csak ilyesmit tudok elképzelni, de ez egyáltalán nem olyan egyszerű, szinte külön tudomány, hogy hogyan tudsz elegendő embert megfelelően manipulálni ahhoz, hogy eladd a szarodat, amire nincs is szüksége. Épp ezért tényleg nem értem a lájkvadászat okát, pedig komolyan érdekelne, miért jó ez Vér Istvánnak és pajtásainak.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák