Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enigmapanda

    újonc

    válasz Poki79 #2110 üzenetére

    'Ha nem tudsz tallózni benne, akkor ne itt kezd' - hanem?

    'A MyCloud esetében ha csak otthoni hálózathoz kell, nem igazán van értelme a felhő beállításnak, elég a megosztásokat kezelni' - ezt sem értem teljesen. mit jelent a felhő beállítás? pont hogy nekem csak annyit kellene tudjon kezelni hálózaton belül hogy lássam a könyvtáraimat. két különböző operációs rendszert használok (az egyik gépen egy mac, a másik meg a windowsos), és így lenne a legkényelmesebb a kettő között a kommunikáció. a macen forklift van, a TC-nek a mac féle megoldása, és az gond nélkül felismeri a cloudot, alkönyvtárakat, mindent, bár egy kicsit lassabb mint a windows, de gondolom ez a partíció miatt is van. az áramszünet előttig a windowsal semmi probléma nem volt. ha jól értem a legnagyobb gond az, hogy hiába látja a meghajtót, valami protokoll alapján le kéne kérje a fájlrendszert ahhoz hogy tallózni tudjak benne, de ez nem működik - a kérdés csak az hogy miért nem? a netbiost engedélyezem a tcp/ip felett, mégsem ér semmit - pedig ha jól sejtem itt van valahol a kutya elásva.

Új hozzászólás Aktív témák