Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz BullZeye #128 üzenetére

    Nosza, kedves párom selymes hangja úgy látszik meghozta a várva várt eredményt, 8:30kor már csengetett a DHL futár (postáról jöttem hazafele) kapucsengőnél találkoztunk :D

    Nem rossz dolog ez, szerdán este tönkrement, csütörtökön nyafiztam, de ignoráltak végül is egészen hétfőig, mikor párom felhívta őket, és helyre rakta őket, ez volt tegnap 13:00, 14:00kor VISSZAHÍVTÁK, elnézést kértek tőle, és most már a radiátor mellett pihen, hogy felmelegedjen a kinti hidegből.
    A vicc, hogy tegnap délután még válaszolt az a NŐ akivel beszéltem eddig, hogy hát sajnálják, nem tehetnek semmit.. (de nem adta volna át a mailt egy olyannak, aki tehet...) .. közben meg már úton volt a csomag.

    Moral of the Story, ha smucig vagy, vedd tőlük, viszont legyen egy munkahelyed ahonnan ingyen fel tudod hívni a Holland irodájukat, és legyél agresszív, különben tojnak rád.

    Egyenlőre hagyom a transmission-t meg minden szart, hogy lássam működik e amúgy, meg nem másolok rá semmit, csak max 100 gigát tesztelés céljából :)

    Nagyon remélem, hogy nem megy tönkre ez is, mert akkor vér fog folyni.

Új hozzászólás Aktív témák