Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    Sziasztok!
    Van valami infótok arról, hogy a T-Com-nál lenne valamilyen VPN tiltás. Pár hete kettő kolléga (egyazon utcában laknak) is jelezte, hogy a VPN kapcsolatuk létre jön, de a Windows AD hitelesítés már nem megy át a rendszeren és rövid időn belül tiltásra kerülnek. A furcsa, hogy addig mindkettőjüknél működött home office-ban minden, most meg egyik napról a másikra nem tudnak dolgozni. L2TP-vel és PPTP-vel is próbálkoztunk. A Mikrotik routerben látom, hogy csatlakoznak, majd szinte azonnal tiltásra kerülnek az AD-ben (hitelesítési hibával).
    Ha nem az otthoni T-Com interneten keresztül, hanem pl bármilyen mobilinterneten keresztül csatlakoznak, akkor pedig megy gond nélkül minden. Én távolról addig jutottam, hogy a VPN kapcsolat ellenére sem megy át a T-Com neten minden, így a hitelesítési adatok sem. No de ezt hogyan magyarázza el a dolgozó a saját szolgáltatójának? Vagy bárkinek bármilyen más ötlete a hibajelenségre?
    Ami még csavar a dolgon, hogy nekem is T-Com-os netem van és nálam minden működik ugyanazokkal a beállításokkal.
    Köszi!

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák