Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • szocske

    csendes tag

    Szevasztok!
    Nekem sikerült beregisztrálni a SipDiscountba. De a főoldallal ellentétben a percdíj magyarországi vezetékes hálózatba 1 Eurocent. A minimum regisztrációs díj 5 Euro, amit Paypal-lal, és MoneyBookers-el lehet feltölteni.
    A másik, hogy szoftvert nem adnak hozzá (csak a reg-hez jó amit letöltesz). Én a Neophone-os X-lite progiba pötyögtem a regisztációnál kapott szerveradatokat.

  • szocske

    csendes tag

    A SipDiscountot nem töltöttem fel Euroval, mivel már a főloldalon írt ingyen 1 perc sem működött. A hívott telefon kicsörgése helyett a 1 bájos női hang közölte angolul, hogy a hívás kezdeményezéséhez töltsem fel egyenlegemet. Ezek után néztem meg a tarifatáblázatot, és ott írja az 1 eurocentes percdíjat. Szóval nem jött be a dolog. :O

    Mint írtam nem találtam hozzá olyan szoftvert a SipD. honlapján amivel telefonálni lehetne (mint pl. VoipBuster/Cheap, amit ha letöltesz nem csak reg-hoz, hanem telefonálásra is alkalmas). Én anno regisztráltam a NeophnoeX-be, amihez le kellett tölteni az X-lite progit. (Az X-lite beállítási útmutatója a Neophone honlapján megtalálható.)
    Ha regisztrálsz a SipD-ba akkor megad 1 rakás adatot, amit 1 ilyen telóprogiba kell beírni mint pl. az X-lite. A SipD. weboldalán az ''instructions'' fülre kattintva megtalálod a formátumot, hogy melyek a SipD. beállítási adatai, értelemszerűen a saját adataiddal behelyettesítve. A reg. végén egyébként ezeket írja ki, de ha bezárod az ablakot (mint én tettem) nem lesz meg többé. De nó para, az előbb leírtak alapján be lehet állítani.

    Mindent összevetve nem ér ennyit ez a sok macera. :(
    Bocs a sok rizsáért!

  • szocske

    csendes tag

    válasz Miki55 #150 üzenetére

    Nekem OTP Webkártyám van, azzal sem lehetett közvetlenül feltölteni. Regisztrálj a PayPal-nál, és azt fel tudod tölteni a dombornyomott kártyáddal. A PayPal egyébként egy virtuális online bank. E-mail címeddel és neveddel tudsz nyitni egy folyószámlát. Erre utalod rá a pénzt a hitelkártyádról, innen pedig fizetsz a VoipStuntnak. A tranzakcióért 1-2 %-ot (nem tudom pontosan) lecsíp, tehát valamivel többet fizetsz, mint 10 Euro.

Aktív témák