Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Reset Elek

    aktív tag

    válasz OC #1436 üzenetére

    Vízhő mérésével blokk tesztelésénél nemsokra mentek.

    De hogy egy kicsit off is legyek.
    Itt - saját bevallásuk szerint - sokan értenek a számítástechnikához.
    Most az tegye fel a kezék, aki mondjuk
    - el tudja magyarázni, hogy egy többrétegű NYÁK lemezen az egymás felett lévő huzalozások egymás közti kapacitanciái és indukciái hogyan befolyásolják egy számítástechnikai eszköz működését.
    - számított már valaha szilícium lapkára integrált tranzisztor helyes működéséhez szükséges szennyezőmennyiséget
    - átfogó képet tud mutatni a félvezetőgyártásban alkalmazott litográfiai eljárásokról, különös tekintettel a levilágítás diffrakciós korlátaira
    - el tudja nekem magyarázni a nagyfrekvenciás mágneses mezők hatását a multistabil vibrátorok fázisátmeneteire.

    őőőőőőőőőőőőőőő...................
    Asszem itt senki nincs ilyen.
    Pedig ezek elég fontos dolgok, ha ilyet akar tervezni az ember.

    Na most az tegye fel a kezét, aki saját bevallása szerint ért a vízhűtésekhez!

    De előbb gondolkodjon el egy kicsit, szemlélje objektívan a tudását, valójában mennyit is tud.

    Ha maradtak még fent kezek, szívesen felteszek nekik pár kérdést.

    Nem akarok én leoltani senkit, de egymás kritizálása helyett inkább azt kéne megtalálnia mindenkinek, hogyan bővíthetné tudását, és a megszerzett tudását hogyan adhatná át másoknak, hogyan állhatna össze az egyének tudása egy egésszé.
    Minden más esetben ez a fórum elveszti értelmét...



    Jah, meg jo ez a vita.
    Olyanok vitatkoznak egyetemi szintű áramlástechnikai és hőtani kérdésekről, akik még helyesen sem tudnak írni.

    Maradok legkiválóbb tisztelettel:
    Reset Elek.

    Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

  • iCeAgE

    tag

    válasz OC #1436 üzenetére

    Ezt a ''vörös dög''-öt állítom csatarendbe. [link]

    Fényképezés közben azon gondolkodtam, miként lehetne ezt a tesztet korrekt módon rendezni. (talán ezért lettek olyan gagyik a képek) Azt találtam ki, hogy ha alulmarad ebben a nemes küzdelemben az általam készített blokk, akkor azt a teszt elvégzéséért Neked ajándékozom. Ez úgy lenne fair, ha ezt a másik fél, hasonló eredmény esetén szintén megtenné. Tehát ha gyengébben szerepel az alphacool, akkor az új tulajdonosa OC lesz.

    Zoli: Rendben?

    Holnap tudunk talizni?

    gondolkozz.com

  • iCeAgE

    tag

    válasz OC #1436 üzenetére

    Megérkezett az alapanyag az ApoGeE-hez.

    Ezért erről még értekezhetnénk:

    ''Az eredeti tetőkialakítás miért nem tetszett? Hamarabb terítette a vizet, valamint a Te tetőddel szerintem kevesebb tüske vesz részt a hőcserében.''

    Szerintem az eredeti tető kevésbé osztja szét a vízet, és a megjelölt részen, a folyadék áramlásának hiányában a tüskék nem vesznek részt a hűtésben.
    [kép]
    Rosszul látok valamit?

    gondolkozz.com

Aktív témák