Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Alu

    senior tag

    válasz HUfantom #49670 üzenetére

    Jó oké.. én új árakkal számoltam és kb. középkategóriás termékekkel.. :)
    Halk vagy hangos, engem az nem zavar. A lényeg a hatékony hűtés lenne ~5GHz -n.
    Jelenleg a Corator van. Szerintetek mennyire mehetnék el vele? Ez is megfogná 5GHz-n a 2600k-t? Légben mit ajánlanátok, ami jobb mint a Corator és menne vele az 5GHz értelmes hőfokon? (leginkább az a gondom, hogy kicsi a házam és a mostani hűtő is alig fér be + a forró 480 is ömleszti a meleget a felette lévő bordákra, ezért gondolkoztam a vízen.) szerk: Corsair Vengeance ramok se nagyon akarnak elférni (nem a Low Profilos)
    30-35.000Ft se kevés, ha azt nézzük, hogy a H60-at 18k-ért, a H70-et 22k-ért és az Intel hűtőjét is 22k-ért be tudnám szerezni vadi újonan. Amúgy is, azért tartom feleslegesnek külön megvenni a cuccokat, mert a vga-t nem szeretném bevizezni, csak a cpu-t. A köv. vga egy 580 DC ll-es lesz, ami meg lazán lehűti tuning alatt is, a vga blokk áráról meg ne is beszéljünk.. :( Szvsz, így már nem éri meg annyira külön megvenni és összeállítani a cuccost.
    Holnap kerül be a 2600 helyére a 2600k és rá a corator. (2600 -> 4GHz 59-63 C :F )
    Ha minden jól alakul, vasárnap, vagy a jövő hét folyamán le tudom tesztelni egy H60 -al.

    Madn!ght; blasko92; TaaT; HUfantom: Köszönöm! :R

    Madn!ght: egy kérdés: szerinted a Coratort mennyiért lehetne elpasszolni? :F

    [ Szerkesztve ]

    λŁƯ™

Aktív témák