Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    A gépemben valamiért a C, D, E, F betűjeleket a beépített memóriakártyaolvasók kapták. a vinyónak már csak a H: jutott...
    Néhány programot ha elinditok akkor bejön ez az üzenet sokszor, hiába nyomom el, nem segít:

    Nincs lemez a meghajtóban, helyezzen lemezt a következő meghajtóba: \Device\Harddisk2\DR5

    Mégse/Tovább/ Újra

    A DC++nál folyamatosan csinálja, de ha vagy 30szor rányomok a mégsére akkor elindul a program, és csak akkor köszön vissza, ha bizonyos hubokon rajta vagyok

    Viszont tegnap valami csúnyaságot akartam leszedni Ad-aware SEvel, sikertelenül
    Az internet explorerrel gyakorlatilag nem lehet böngészni: ezt írja ki:

    ''
    res://shdocbl.dll/HTTP_Blocked.htm

    Access Blocked - Virus Warning!
    You cannot access this site due to following reason:
    Your computer was infected by Spyware or Adware Software.
    This is dangerous software which disclose your personal
    and transferred data and/or display unsolices advertising.
    You can use this ADWARE/SPYWARE REMOVAL tools in
    order to solve this problem and prevent futurer infection.


    You can click Search to look for information on the Internet.




    HTTP Error - Access Blocked ''

    Máskor meg bizonyos weboldalakat hoz be, de csak és kizárólag azokat, illetve azokra a linkekre tudok menni amik ott vannak (fizetős antispyware programok)

    Ma felraktam minden lóf#szt a windows autómata biztonsági frissitő izéjével, meg egy friss ZoneAlarmot amiben minden van elvileg (vírusirtó, spamszűrés... blabla)
    Aztán inditanám az Ad-aware-t és ott is előjön a hiba, de itt már csak a program erőszakos bezárásával lehet leállitani a hibaüzeneteket.
    Mi a fenét csináljak?
    A meghajtók betüjelét lehet kézileg állitani?
    A scriptet amit felszedett az explorer ki lehet valahogy nyírni belőle?
    Help mí!

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák