Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    Sziasztok!

    Egy kisebb, géppel kapcsolatos problémával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni!

    A FIFA 20-t 2-3 hónappal ezelőttig „high” grafikán 60fps korláttal futtattam és nem volt gond. Valamikor karácsony környékén aztán elkezdett szaggatni, de teljesen változó időközönként, meccsenként legalább 1x, de sokszor 2x is. Ehhez van egy felvett videóm is: [link] Ilyen esetekben legtöbbször a hangot is szakadozva adja be. Ezután átálltam mediumra, egy ideig nem volt gond, de 2-3 hét múlva megint elkezdte ezért átálltam LOW-ra, de a probléma sajnos továbbra sem szűnt meg. Elég sok dolgot megpróbáltam, pl. beállítottam, hogy a játék DX11-el menjen 12 helyett, a Radeon appban/programban is próbáltam beállítani az ajánlott dolgokat, de az sem javított semmit. Viszont a játék alapkövetelményének bőven megfelel a gép, még a videókártya is. Egyébként Xbox kontrollert használok, amin az felső logót megnyomva előjön egy menü, ahol a VGA/CPU/RAM kihasználtságat mutatja és a VGA mindig 90%+ a játék közben, ez is soknak tűnik. Felmelegedni nem szokott, mivel levettem a ház oldalát, mert egyszerűen sehogy sem tudott szellőzni, persze folyamatosan portalanítom ha szükséges. (Amikor rajta volt az oldala és be volt téve a számítógép asztal erre kialakított részébe olyan forró volt a teteje, hogy nem sokáig lehetett hozzányúlni.)
    A hiba egyébként online és offline egyaránt megjelenik!
    Szerintetek a VGA lehet a hibás?

    A jelenlegi konfiguráció: Asrock B85M pro4 / Intel i5-4440 / SAPPHIRE Radeon HD7850 OC 2GB 256bit DDR5, 10gb ram, Asus VH242H monitor (FHD), Cooler Master rs 600 acab b1 táp, a ház pedig Thermaltake Versa

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák