Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyorki

    csendes tag

    Hali! :DDD

    Az lenne a problémám,hogy a gépemet újra kellett raknom mert egy olyan probléma mutatkozott amire azt hittem megoldás lesz az újratelepítés!A problémám az,hogy a vga rendetlenkedik mégpedig olyan módon,hogy nem indulnak el a játékok folyamatosan az illesztőprogi a gondja,mert a gép szerint nincs vga holott 1 évig ment mindenféle bizergálás nélkül! Egy NVIDIA 9800 GX2-tőt használok win7 alatt semmi gondom nem volt vele! :W
    A gépen amúgy minden van ami kell 3 féle vga drivert is kipróbáltam és mindegyik ugyan azt produkálja:

    195.62_desktop_win7_winvista_64bit
    197.45_desktop_win7_winvista_64bit
    257.21_desktop_win7_winvista_64bit

    Sőt még úgy is próbáltam h a win update-t kikapcsoltam h nehogy összekeveredjen mindenféle driver,ráadásul ezt 4 szer szűz windowson tettem meg!
    A gépen a driver telepítése után jelzi a feltelepített programokat de egyiket sem engedi indítani! Eszközkezelőben pedig jelzi a VGA-kat de mindegyik mellett egy kis felkiáltójel van! :(
    És ez még nem minden,ha a win7 aero effektust akarom bekapcsolni azt írja h a vga nem alkalmas rá,holott 1 évig alkalmas volt rá :DD

    Tudom h kicsit összefüggéstelenül írtam le a panaszomat,de remélem érthető valamennyire és tudtok segíteni raktam! :DDD

    Előre is kösz mindenkinek! :R :R :R

    ÜDV: Györki

Új hozzászólás Aktív témák