Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz enginev3.0 #5268 üzenetére

    "A régiek akkor is kiestek, ha csak hanyatt feküdtem ... " - az durva.
    Nekem ilyen gondom szerencsére sose volt. Viszont az illesztéken sok múlik. Ezt tudtam / sejtettem eddig is, de sose gondoltam volna, hogy egyszer a gyárival is gondom lesz. Szóval nemrég szereztem be a régi jó kis 1More Stylish (E1026BT) mellé egy 1MORE ANC-ot (EHD9001TA). Utóbbi újabb, drágább, két meghajtó van benne (egy "rezgőnyelves" (BA) és egy dinamikus) mégis valahogy gyenguszabban szólt, mint a Stylish. A magasak szebbek voltak, de a közép, és legfőképp az "alja" hiányzott a zenének. Plusz, akárhogy gyömöszöltem, forgattam a fülest a fülembe, folyton olyan érzésem volt, hogy a jobb oldali "szelel" (nem zár rendesen). Egyébként kísérteties, de ebben a TheVerge tesztben a tesztelő pont így járt: "However, I did have an issue with the fit of 1More’s earbuds or, more specifically, with the right earbud."
    Szóval feltettem a legnagyobb "harangot", de azzal sem lett az igazi. Na, mind1, nem sztorizom végig az egészet, a lényeg, hogy a végén átettem a Stylish-ról az illesztéket, és csoda történt. Tanulság: nagyon-nagyon, de nagyon nem mindegy, hogy az ember meg tudja-e találni a füléhez legjobban megfelelő fülest, és a hozzá való illesztéket.

    #5271 patomi
    "(Alin vettem) Tudtam jól, hogy hamis.. " - azért remélem dispute-ot nyomtál rá. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák