Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • anaqer

    veterán

    válasz Timyyy #21777 üzenetére

    Lokál seftelés sztem kicsit eleve más kategória, mint felbaszni apróra / vaterára / jófogásra... ez itt belterjesebb, ha úgy tetszik.

    Én előbb hirdetnék meg itt valamit, mint máshol. Mert tudom, hogy nem kell postázással, ide-oda utalgatással bizonytalankodni, könnyebb személyes talit megszervezni - helyszíni megtekintésre is, de adott esetben a szokásos X napos visszavételi gari rendezésére is. Szerintem az, hogy nem írsz ki árat, hanem igenis kérdezzen rá a potenciális vevő és legalább minimális szinten próbáljunk valamiféle párbeszédet kialakítani, az ennek része.

    Ha neked ez az egész zsenáns, nyilván azt is meg lehet érteni. Horses for courses, ugyebár... csak nem értem, hogy miért érzed szükségét ezért külön beszólni.

    [ Szerkesztve ]

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Új hozzászólás Aktív témák