Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz aradebil2 #1630 üzenetére

    :D

    "Tetszik vagy nem tetszik a Revell az egyik legjobban elérhető makett a magyar piacon (szerintem az egész EU-ban)"

    Ez egy nettó hazugság . . . :N

    Ez te sem gondolod komolyan ? Jártál te már valaha a super-hobby.hu-n ? És igen, le mertem írni, hogy mennyit építettem, hogy legyen valami, ami egy makett csoportban foganatosítja, hogy volt már vele dolgom, ellenben veled, aki itt még érdemit nem osztott meg . . . Ahogy most sem, kötöd az ebet a karóhoz, bornírt dolgokkal vagdalkozol, amiknek az égadta világon semmi igazság alapja nincs. Nem 94'-et írunk, hogy van egy Revell gyártó, és attól alél el mindenki. Szomorú hogy ebbe ragadtál bele . . . Arra már ki sem térek, hogy miért csak repülőkről írsz ? Nekem van saját épített Fokker-em is, Hajóm is, tankom is revell, és egyik sem az igazi. Vagy csináljuk úgy, hogy jó a revell, de egy zsákbamacska az egész ? Mert ilyen alapon, akkor 15 kitből ha egy tisztességes a revellből, de lehet sokat mondtam.
    Mondjuk még tartom magam ahhoz, hogy várom a jól megépített revell termékekről a fotókat, legyen már valami alapja a te mondandódnak is.

Új hozzászólás Aktív témák