Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    sziasztok törént 1 tanulságos esett a tegnapi nap volt egy alaplapom Gigaybyte P965 DS4 néven futott ! 1 srác rám írt hogy érdekli az alaplapom adna érte cserébe GA-EP35C-DS3R DDR2/DDR3 alaplapot de csak abban az esetben ha adok mellé egy 7600gs vga-t pci express hát bele mentem ugy akart cserélni elsönek hogy utcán át veszük egymástól és csókolom én mondtam ez kizárt látni szeretném müködés közbe az alaplapot mondta rendben igy is lett át mentem hozá vittem az én alaplapom+vga-t meg néztem működött az alaplapja minden rendben volt de ő azt mondta nem probálja ki az enyémet .. amit nem értettem miért na de mind1 ja előtte mesélte hogy vga-kat tud javitani stb stb mind1 nyélbe ütöttük a cserét elindultam haza de vissza forudltam és be kopogtam hogy tudna adni e egy telepitö lemezt holnapig kölcsön azt mondta sajna nincs neki mondtam rendben hali de lattam hogy már szereli is össze a gépet eltelt 1 óra és még mindig nem hivot ugy voltam vele nincs semi probléma ja azt le szögezem hogy estig mig elnem indultam azt az alaplapot hasznaltam hibátlanul müködöt .. na szal eltel 1 óra nem hiv 2 nem hiv rendben reggel negyed 8 kor rám csörög hogy nem jó az alaplap sceréljük vissza meg ilyenek :D vcore faild meg ilyeeket ir ez egyértelmüen arra utal hogy tul sok feszt adot az alaplapnak és csödött mondot a tuning . amiről nem én tehetek ja és ha rossz let volna az alaplap hivot volna az utan miutan elmentem 15percnél tovább nem tart 1 gép össze rakas .. és akkor most igy cseréljem vissza hogy adtam 1 teljesen hibátlan alaplapot és vissza kapok 1 roszat ja és mellete eladtam a ramomat és a procimat mert ddr3 as ramra váltotam az alapalp miatt és procibol is nagyobbra váltotattam és akkor még ö fenyegetözik hogy következményei lesznek és le tilt msn en komolytalan az egész és büzlik mint a pöce gödör .. mondtam vigye el szervizbe ott meg állapitjak mi a probléma .. de ő nem sajnalni tudom a tanulság ha valaki nem akarja ki probalni a te cuccod akkor is eröltesd rá legközelebb ! :D hogy de problaja ki hogy tényleg müködik .. na mind1 egyébként meg tisztába volt vele hogy azal az alaplapal voltam neten de lényegtelen mondtam neki elmehetünk poligráfkikus tesztre vagy bármire ha ö fizeti és meg nézhetjük hazudok e :))

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák